UAB "Elektros įranga"

Automatika

Automatika

Automatika

Automatika

Judesio valdymas (variklių valdymas)

Judesio valdymas

Dažnio ketikliai

Dažnio ketikliai

Omron dažnio keitikliai yra specialiai sukurti sukti įrengimus. Jie buvo pagaminti tam, kad suderinti variklio ir įrengimo valdymą. Dėl projektuojant panaudotų pažangių technologijų, jie užtikrina: sklandų valdymą iki nulinio apsisukimų greičio, tikslius veiksmus ciklinėse operacijose, sukimo momento valdymo funkciją atviro ir uždaro kontūro valdymo grandinėse. Sukurti tikro įrengimų automatizavimo lyderio.

Servo sistemos

Servo sistemos

Siūloma Omron servo sistemų gama unikali tuo, kad yra siūlomas aukščiausio lygio dinaminis valdymas pačiu mažiausiu dydžiu. Pridėkite neprilygstamą patikimumą ir jūs suprasite, kodėl mūsų servo pavaros yra labiausiai diegiamos visame pasaulyje. Platus galingumų pasirinkimas - nuo 50W iki 55kW. G5 serija yra labiausiai pažengęs modelis, siūlantis aukščiausią lygį mažiausiame korpuse, o SmartStep2 serija yra puiki alternatyva žingsniniams varikliams. Visi varikliai gaminami naudojant segmentuoto statoriaus
technologiją, ko rezultatas yra pagerintas šilumos perdavimas, žymiai sumažėję variklio matmenys ir aukščiausi pasaulyje servo variklių patikimumas bei kokybė.

Judesio valdikliai

Judesio valdikliai

Nepriklausomai koks tipas - savarankiškas, integruotas į PLV ar įdiegtas į servo pavarą - Omron judesio valdikliai yra geriausias pasirinkimas. Omron judesio valdikliai siūlo paprastą programavimą, kas neįtakoja sistemos darbo kokybę, nepriklausomai kiek ašių yra valdoma - 1 ar 256. Šiuose valdikliuose yra integruotos ir lengvai prieinamos tokios funkcijos, kaip ašies interpoliacija, elektroninis kumštelis, kelių ašių sinchronizavimas, netgi panaudojant standartinius įėjimus ir išėjimus ar per skaitmeninį ryšio sąsają.

GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENMENNEKESIdeSIEMENSTerasakiLovato electricCIRCUTORBENDEREOCRELDONEREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPOBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentiaEfapelTUNGSRAM